Sīkdatņu politika

Sīkdatnes

 

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, nepārkāpjot pakalpojuma lietotāja privātumu. Sīkdatnes tiek izmantotas, piemēram, ar mērķi veikt uzskaiti un izpēti tīmekļa vietnes izmantošanas veida un apjoma noteikšanai. Turklāt, sīkdatnes var izmantot arī tiešajai tirgvedībai attiecībā uz uzņēmumiem vai tirgvedībai, kuras pamatā izmantoti lietotāju saraksti, un atkārtotai tirgvedībai. Šādas tirgvedības mērķis ir sniegt informāciju par aktuāliem uzņēmuma pakalpojumiem lietotājiem, kuri iepriekš apmeklējuši uzņēmuma tīmekļa vietni. Mēs neievācam lietotāja privātos datus, piemēram, e-pasta adreses, tālruņu numurus vai kredītkaršu numurus.

Sīkdatnes nesniedz piekļuvi termināļa datu glabāšanas ierīcei, piemēram, cietajam diskam, kā arī nesniedz iespējas to kopēt. Lietotājs var bloķēt sīkdatnes, mainot interneta pārlūkprogrammas iestatījumus, tomēr šādas darbības nav ieteicamas, jo tās var samazināt lapu funkcionalitāti. Lietotājs jebkurā brīdī var dzēst sīkdatnes savā interneta pārlūkprogrammā.

Universals LTD apkopo un apstrādā personas datus, piemēram, lai sasniegtu šādus mērķus: sazināties ar klientiem, pārdot Universals LTD preces un pakalpojumus (tostarp, izmantojot mērķtiecīgu tirgvedību ar e-pasta starpniecību, tiešsaistes reklāmu un personiskos pārdošanas zvanus), vākt un apstrādāt atsauksmes, iesniegt pieprasīto informāciju un nodrošināt preces vai pakalpojumus, kas tiek meklēti vai pasūtīti no YIT.

Turklāt Universals LTD var dalīties ar jūsu kontaktinformāciju un tiešsaistes uzvedības datiem, piemēram, vietņu apmeklējumiem un e-pasta klikšķiem, ar kanālu partneriem, lai pārdotu Universals LTD preces un pakalpojumus vai izmantotu tos tirgvedībai.

Lietotāji var kļūt par tirgvedības objektiem, ko veic trešās personas - pakalpojumu sniedzēji (piemēram, Google), pamatojoties uz lietotāju sarakstiem. Uz lietotāju sarakstiem balstītajā tirgvedībā tiek izmantoti lietotāju saraksti, kas izveidoti ar šajā tīmekļa vietnē izmantoto lietotāja sīkdatņu palīdzību. Uz lietotāju sarakstiem balstītajā tirgvedībā piemērojamā reklāmas politika ietver uzņēmuma Google Inc. „Uz interesēm balstītas reklāmas politiku” (Interest-Based Advertising Policy), kuras jaunākā versija ir pieejama:  http://support.google.com/adwordspolicy/bin/answer.py?hl=fi&answer=143465

Lietotāji, ja vēlas, var pārvaldīt uz lietotāju sarakstiem balstīto tirgvedību tīmekļa vietnē Your Online Choices  http://www.youronlinechoices.com/

Uzņēmuma Google sniegtās tirgvedības reklāmas iestatījumus var pārvaldīt vietnē  https://adssettings.google.com

 

Vietņu analīze

 

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantoti vietņu analīzes instrumenti, piemēram, Google Analytics, kas ir tīmekļa analīzes pakalpojums, kuru nodrošina Google Inc. ("Google"). Vietņu analīzes pakalpojumos tiek izmantotas sīkdatnes (teksta datnes), lai analizētu vietnes datplūsmu. Šo sīkdatņu uzkrātā informācija (piemēram, IP adreses) tiek nodota attiecīgā pakalpojuma sniedzējiem, kuri to uzglabā. Turpmāk pakalpojumu sniedzēji izmanto šo informāciju, lai informētu tīmekļa vietņu īpašniekus un piedāvātu citus pakalpojumus, kas saistīti ar lietotāju aktivitāti vietnē un Internetā.

Pakalpojumu sniedzēji var nodot datus trešajām personām, ja to pieprasa likums vai ja trešās personas apstrādā informāciju savā vārdā.

Pakalpojumu sniedzēji nepiesaista jūsu IP adresi citiem viņu rīcībā esošajiem datiem. Jūs varat atspējot sīkdatnes, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var samazināt tīmekļa vietnes funkcionalitāti.

Izmantojot un pārlūkojot šo vietni, jūs atļaujat vietņu analīzes pakalpojuma sniedzējiem apstrādāt jūsu personas datus saskaņā ar šo politiku un mērķiem, kas šeit noteikti.