Ratiņkrēslu autobusi

Piedāvājam transportlīdzekļus, kas paredzēti cilvēku ar kustību traucējumiem pārvadāšanai, ieskaitot ratiņkrēslus.

Ietilpība 9 - 22 pasažieri. Interjeram piedāvājam trīs versijas:

  1. Vispusīgākais, bet arī visdārgākais variants ar speciāliem saliekamiem Flexus2 sēdekļiem un grozāmiem FlexusPro sēdekļiem, ko uzstāda uz alumīnija grīdas ar garenveida profiliem. Tas ļauj ērti un ātri transformēt interjeru plašā diapazonā, pielāgojot attiecīgajai situācijai un nepieciešamajai sēdvietu / ratiņkrēslu skaita kombinācijai.

  2. Otra iespēja ietver SEGE vai UNIVERSĀLS LTD sēdekļu uzstādīšanu standarta grīdā. Dažus no sēdekļiem var uzstādīt salona aizmugurē ar ātrās sēdvietu fiksācijas iekārtām. Šī opcija ir lētāka, bet ne tik universāla kā pirmā.

  3. Lētākais variants un vismazāk universālais variants ietver UNI-40 / UNI-41 autobusu sēdekļu uzstādīšanu standarta autobusu grīdā.

Jebkura no minētajām iespējām paredz viena vai vairāku ratiņkrēslu uzstādīšanu. Gar autobusa sāniem un aiz vadītāja ir rokturi, un pie salona durvīm ir uzstādīts papildu elektriski darbināms kāju balsts. Aizmugurējās divviru durvis var aprīkot ar ratiņkrēslu rampu vai ratiņkrēslu hidraulisko pacēlāju. Sēdekļa spilvenus var izvēlēties ar īpašu antiseptisku pārklājumu.